19:44 / E Mërkurë, 14 Mars 2018

Barcelona – Chelsea, formacionet zyrtare

Barcelona dhe Chelsea takohen në ndeshjen e kthyese të 1/8 të Ligës së Kampionëve, shkruan indeksonline.

Ndeshja e parë ka përfunduar barazim me rezultat 1-1.

Këto janë formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen, Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Alba, Rakitic, Busquets, Iniesta, Messi, Dembele, Suarez

Chelsea: Courtois, Azpilicueta, Christensen, Rudiger, Moses, Fabregas, Kante, Alonso, Willian, Hazard, Giroud