09:39 / E Diele, 29 Korrik 2018 / indeksADMonline

Barcelona fiton miqësoren ndaj Spurs (Video) 

Skuadra e Barcelonës ka fituar miqësoren ndaj Tottenham Hotspur (3-2). 

Klubi spanjoll fitoi pas penalltive kundër skuadrës nga Anglia. 90 minutat sollën gola dhe spektakël nga dy klubet. Për ekipin e Barcelonës golat i shënuan: El Haddadi dhe Arthur, kurse për Spurs; Son Heung-Min dhe N’Koudou. 

Gjatë penalltive më të saktë ishin katalunasit që shënuan 5 herë, kurse londinezët vetëm 3 herë./IndeksOnline/