15:56 / E Premte, 25 Shtator 2020

Barcelona ua tregon derën edhe tre futbollistëve të tjerë

Dje, Barcelona lajmëroj se futbollisti, Luis Suarez do largohet nga klubi.

Pas Suarezit, edhe tre lojtarë janë viktima të “spastrimit” që po bëhen në Barcelonë, transmeton Indeksonline.

Rafinha Alcantara, Todibo dhe Matheus do të shiten në këtë merkato.

Klubi i Barcelonës nuk i ka dhënë numra fare këtyre tre futbollistëve për sezonin e ri./Indeksonline/