15:08 / E Hënë, 30 Prill 2018 / indeksADMonline

Bashkëshortja e Lorik Canës kujdeset për linjat trupore (Foto)

Duke qenë bashkëshortja e një futbollisti doemos që të hyn në gjak sporti.

Edhe Monika, bashkëshortja e Lorik Canës shpesh ka treguar që e adhuron palestrën dhe vrapimin, shkruan Indeksonline.

Së fundmi Monika përmes një instastory ka treguar që po bën ushtrime, madje nuk shihet në ndonjë palestër, por në kushte shtëpiake.


Ndryshe Monika dhe Loriku janë prindër edhe të një djali./Indeksonline/