20:47 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ramushi dhe Anita duken për bukuri, marrin gjithë vëmendjen sonte me paraqitjen e tyre!

Çifti i mirënjohur kanë bërë paraqitjen e radhës.

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj së bashku me bashkëshorten e tij, Aniten kanë marrë pjesë në premierën e filmit dokumentar “Lorik”, i cili shpalos rrugën jetësore të ish- Kapitenit të kombëtares së Shqipërisë, transmeton Indeksonline.

Ramushi dhe Anita, kanë marrë vëmendjen e të gjithëve, derisa krahas njëri-tjetrit janë dukur për bukuri.

Nga ana tjetër si mos më mirë duken edhe çifti Cana. Bashkëshortja e Lorikut, dukshëm ka shije unike në stilin  e saj./Indeksonline/