19:11 / E Premte, 26 Shkurt 2021 / I.S

Bashkimit i largohet basketbollisti i dëshmuar

Klubi i Bashkimit ka ndarë rrugët me basketbollistin, Endrit Hysenagolli.

Hysenagolli, pritet të rikthehet në Shqipëri dhe kjo është njëra nga arsyet se pse basketbollisti më nuk do të jetë pjesë e Bashkimit, shkruan IndeksOnline

Lajmin e ka bërë të ditur skuadra e Bashkimit përmes një postimi në ‘Facebook’.