19:16 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Bayern Munich në disavantazh, shënoi vëllau i Hazard [Video]

Monchengladbach ka kaluar në epërsi ndaj Bayern Munich.

Vendasit kanë shënuar golin e parë në ndeshje dhe të epërsisë në minutën e 38-të me anë të Thorgan Hazard nga penaltia. /IndeksOnline/