22:39 / E Mërkurë, 11 Prill 2018

Bayerni pa gola dhe pa zhurmë kalon në gjysëmfinale (Video)

Bayern Munchen është kualifikuar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Gjermanët eliminuan Sevillën pas rezultatit të ndeshjes së parë në Spanjë 2-1, pasi në Alianz Arena portat mbetën të pa prekura.

Bayern ishte në kërkim të golit për disa herë, mirëpo në fund ndeshja u mbyll 0-0.

Bayerni të premten do të mësoj kundërshtarin e ndeshjes gjysmëfinale. /IndeksOnline/