21:06 / E Diele, 11 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Beatrix Ramosaj, ‘e nxehtë’ edhe kur bën ftohtë

Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Këngëtarja kosovare që jeton dhe vepron në Tiranë shquhet për bukurinë e rrallë natyrale.


Ëmbëlsia dhe atraktiviteti janë ato që karakterizojnë bukuroshen nga Llapi, shkruan Indeksonline.

Se është joshëse dhe plot stil e dëshmon edhe fotografia e fundit e këngëtares e postuar në llogarinë Instagram.

Me një fustan të shkurtër të lëkurës, ajo shfaq këmbët seksi dhe fytyrën si engjëll./Indeksonline/