19:34 / E Mërkurë, 07 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Beatrix Ramosaj, kjo llapjane që verbon me bukurinë e saj

Beatrix Ramosaj sa herë që poston ndonjë fotografi bëhet lajm.

Bukuroshja nga Llapi që jeton dhe vepron në Tiranë, është një nga femrat më të komentuara shqiptare.


Këtë e dëshmojne edhe paraqitjet e imazhet e saj.

Së fundmi Beatrix shfaqet joshëse, ndonëse e veshur sportive, ajo po shkëlqen./Indeksonline/