19:27 / E Enjte, 08 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Beatrix Ramosaj vjen kaq elegante dhe atraktive

Beatrix Ramosaj është një nga femrat shqiptare që vlerësohet për bukuri natyrale dhe kjo dëshmohet edhe në postimet që ajo bën.

Elegante dhe plotë sharmë është paraqitur ajo edhe në postimin e fundit të bërë në ‘Instagram’, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja ka mahnitur me dukjen e saj, e veshur me një kostum të zi, Beatrix u shfaq tejet seksi edhe këtë herë.

Ndryshe, Beatrix ditë më parë ka paralajmëruar se shumë shpejtë do të sjell edhe projektin e saj më të ri./Indeksonline/