10:24 / E Diele, 24 Qershor 2018 / indeksADMonline

Bebe Rexha fantastike, pak provokuese në paraqitjen e fundit (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha shquhet për atraktivitin e saj.

Ajo së fundmi ka postuar një fotografi bardhë dhe zi në llogarinë Instagram, teksa vjen joshëse por edhe provokuese duke u shfaqur pa sytjene.

Ndryshe këngëtarja javën që lamë pas lansoi albumin e saj të parë debutues ‘Expectation’./Indeksonline/