14:44 / E Diele, 20 Maj 2018

Të jesh femër me stil si Jonida Maliqi (Foto)

Jonida Maliqi është një nga femrat më me stil shqiptare.


Ajo sjellë përmes paraqitjeve të saj trendet më të reja të botës së modës, ndërsa shkëlqen në çdo fotografi që poston.

Së fundmi ajo vjen përmes nuancave bardhë dhe zi, teksa ec në rrugë.


Ndryshe Jonida para ca ditësh pas një pause të gjatë në muzikë, erdhi me projektin muzikor ‘N’errësirë”, që u mirëprit nga audienca./Indeksonline/

Mos i humb