10:20 / E Premte, 03 Korrik 2020 / indeksADMonline

Bebe Rexha me maskë e dorëza, kështu bën pazare këngëtarja shqiptare

Bebe Rexha me masa mbrojtëse derisa shkon për të blerë ushqim

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, ka dalë për të blerë ushqime.

No description available.

Për shkak të pandemisë Covid-19, Rexha praktikon t’i respektojë masat mbrojtëse, duke mbajtur masken dhe dorezat, shkruan IndeksOnline.  

No description available.

Kujtojmë faktin se jo rrallë herë ajo shpalos detaje të ndryshme nga jeta e saj, me anë të së cilave na bën të kuptojmë se është kaq e thjeshtë./IndeksOnline/