22:53 / E Enjte, 13 Gusht 2020

Befasi, befasi – Adams shënon në minutat e fundit për Leipzigun

Vjen edhe goli i tretë në takimin e Ligës së Kampionëve ndërmjet, Leizigut dhe Atletico Madridit.

Golin e dytë dhe të epërsisë për klubin gjerman e ka shënuar Adams në minutën e 88’të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 2:1.