16:19 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Befasojnë çifti i famshëm, martohen pak ditë pas fejesës

Ndonëse u u përfol se çifti i famshëm, Priyanda dhe Nick do të martohen vitin e ardhshëm, ata kanë befasuar të gjithë ngase u shfaqen para altarit.

.

Ndonëse dallojnë në moshë, ata kurorëzuan dashurinë, madje këtë e kanë bërë të ditur vet përmes disa imazheve në llogarinë Instagram.


Kujtojmë që Nick Jonas dhe Priyanka Chopra kanë konfirmuar fejesën e tyre këtë vit vetëm pas disa muajsh së bashku./Indeksonline/