22:21 / E Mërkurë, 26 Shtator 2018 / indeksADMonline

Befason Adelina Tahiri, thotë se qe 3 vite është në lidhje me biznesmenim maqedon

Adelina Tahiri javë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Këngëtarja e njohur nga Maqedonia, ka ruajtur lidhjen e saj edhe nga mediat, kështu duke fshehur mashkullin e saj deri pak ditë para se të fejohej, shkruan Indeksonline.

Me anë të një postimi në Instagram, ajo ka treguar se sot ka kurorëzuar 3 vjetorin e lidhjes.

“3 vite se bashku”, ka shkruar ajo krahas videos, ku dhe duket dhurata që i është bërë nga bashkëshorti i saj. /Indeksonline/