19:41 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Bella Hadid e magjishme në eventin e vitit të Victoria’s Secret

Të dielën kompania prestigjioze e modës Victoria’s Secret ka mbajtur eventin e fundit për këtë vit, një nga ngjarjet më të mëdha.

Në këtë mbrëmje engjëjt hoqën krahët, teksa prezantuan linjën e re të të brendshmëve.


Një nga modelet që mori vëmendje dhe që të gjithë sytë kishin nga ajo ishte edhe Bella Hadid.

Është vet bukuroshja ajo që me ndjekësit e saj ka ndarë një fotografi nga ky event në llogarinë Instagram. Me fytyrën dhe linjat e saj trupore, ajo thjeshtë iu lë pa koment./Indeksonline/