12:53 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Bella Hadid publikon imazhe shumë sensuale nëllogarinë e saj

Bella Hadid është njëra nga personazhet që komentohet më shumë për pamjen e jashtme.

Së fundi, ajo ka publikuar imazhe të reja në “Instagram” të cilat janë shumë sensuale dhe të bukura.

Ndryshe, Bella mahnitë me pamje./Indeksonline/

Temat: