22:24 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Fansat të shqetësuar për peshën e Bella Hadid, reagon modelja

Modelja e njohur, Bella Hadid kohëve të fundit ka mbuluar ballinën e revistës së njohur ‘Love Magazine’.

Hadid tregojë linjat vetëm në bikini, me të cilën ka shqetësuar fansat për peshën e saj, shkruan Indeksonline.

Disa nga adhuruesit e modeles kanë reaguar në në imazhe e publikuara në ‘Instagram’, duke deklaruar se ajo duket më ndryshe dhe me shumë më pak peshë.

Ndërkohë, i menjëhershëm ishte edhe reagimi i 21 vjeçares, e cila deklaroj se shëndeti i saj është më mirë se kurrë më parë.

“Duke u rritur nuk kisha shumë vetbesim, tani ndihem më e bukur gjatë këtyre dy viteve të fundit kur shëndeti im ishte më i mirë, dashuria ishte me mu dhe rreth meje”, është shprehur modelja./Indeksonline/

Temat: