14:24 / E Enjte, 17 Maj 2018

Besa Kokdhima “përdridhet” para kamerës (Foto)

Besa Kokdhima është njëra nga personazhet publike që nuk pëlqen që shumë shpesh të jetë pjesë e mediave.

Së fundi, atë e shohim përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” veshur me një fustan nga Valdrin Sahiti dhe një duar një tufë me lule.

Besa në këtë video “përdridhej” para kamerës duke treguar pamjen e saj./Indeksonline/