15:02 / E Enjte, 11 Tetor 2018

Bie vetura në lumin Iber, vdes një person

Një person ka vdekur pasi është ka rënë me veturë në lumin Ibër.

Viktima në vendin e ngjarjes është gjetur pa shenja jete, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku kujdestar, transmeton Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë, zjarrfikësit dhe prokurori i shtetit dhe me urdhër të tij trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./Indeksonline/