16:57 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Big Mama me fotosesion në Dubai, krejtësisht ndryshe

Big Mama vazhdon të jetë në fokus të medieve rozë, kjo pikërisht për shkak të ndryshimit që ka bërë në fizikun e saj, dhe jo vetëm madje edhe në stil e në mënyrën e jetesës.


Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, që së fundmi kaloi disa ditë pushimi në Dubai, ka realizuar atje edhe një fotosesion, shkruan Indeksonline.

Elegante, flokëgjatë dhe me linja të definuara, ajo shfaqet si kurrë më parë, krejtësisht ndryshe nga ajo që e kemi njohur dikur./Indeksonline/