11:06 / E Shtunë, 13 Janar 2018 / indeksADMonline

Big Mama me ndërhyrje të tjera kirurgjike, nuk i pëlqejnë tre pjesë të trupit

Është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të humbjes së kilogramëve të tepërt, si rrjedhojë e një intervenimi në lukth.

Mirëpo, tani është radha e operacioneve plastike, për ti përmirësuar siç e thotë ajo ‘defekteve’ pas dobësimit.

Image result for big mama shqiptare

Prive nga Big Mama ka kuptuar që ajo do të bëj ndërhyrje në hundë, gjoks dhe të pasme.

Këto do të ndodhin muaj më vonë dhe jo për momentin.

Ndryshe, këngëtarja kohë më parë ka paralajmëruar se do të sjell këngë të reja gjatë vitit 2018.

Theksojmë se pas humbjes së peshës, bukuroshja kishte zbuluar se shumë miq tani po i kërkojnë që të bëhet e dashura e tyre.

Temat: