19:54 / E Premte, 11 Maj 2018

Bikini të zeza e buzë të kuqe, Kendall Jenner duket “përvëluese” (Foto)

Kendall Jenner pas festivalit të filmit në Kanë ka zgjedhur rivierën franceze për pak pushime.

Të premten ajo është parë në një hotel ekskluziv me shoqërinë e saj teksa po kalonte shumë mirë, transmeton Indeksonline.

 Wow! Kendall was in true relaxation mode as she slipped into the black one-piece while sipping wine and giggling 

Aty shihet me buzë të kuqe, bikini të zeze, gomë të madhe uji në krah dhe sigurisht një gotë shampanjë në duar.

Having a giggle: She was playing around with a pal on the barge as they showed off their figures in swimwear 

Kendall nuk i lë shumë imagjinatës as këtë herë./Indeksonline/

Cheers! The supermodel looked stunning as she raised a glass on the sidelines to her friend