16:16 / E Hënë, 25 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

“Bisha” i Arteve Merciale: Shikoni se si i “tmerron” rivalët (Video)

Cameron Francis Ngannou është një super luftarë në Artet Merciale të Përziera.

Ai falë punës dhe talentit, tani ka një goditje të tmerrueshme, që i lë kundërshtarët me “pasoja”, transmeton IndeksOnline.

Ngannou e ka pseudonimin e një “perandori”. Ai erdhi në Francë nga Kameruni për një jetë më të mirë, kështu shkoi në boks dhe u bë një nga më të rrezikshmit në MMA.

Të gjithë mediat e huaja e përshkruajnë Ngannoun si njeriun me boksin më të fuqishëm në botë. Këtë e tregon më së miri video e më poshtme./IndeksOnline/