08:00 / E Mërkurë, 06 Qershor 2018

Blac Chyna ju “siguron” me këto imazhe do të kaloni një ditë të mirë (Foto)

Blac Chyna është njëra nga personazhet e famshme që nuk kursen aspak provokimet, transmeton Indeksonline.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese dhe seksi vetëm në bikini. Në duar Blac mbante edhe një arushë, kurse ajo në bie në sy është trupi me disa tatuazhe.

Ndryshe, Blac u bë e njohur për publikun pas lidhjes me yllin e “Keeping Up With Kardashian”, Rob Kardashian./Indeksonline/

Temat: