19:14 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Bleona Qereti me fotoseison të ri, u kthehet skenave seksi (Foto)

Bleona Qereti ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Këngëtarja e njohur, megjithatë aktive tregohet në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Në fotosesion e ri, i cili do të publikohet shumë shpejt ajo duket joshëse dhe seksi./Indeksonline/