21:43 / E Enjte, 17 Maj 2018

Bleona Qereti në eventin prestigjioz, sërish tregon çdo gjë nga trupi (Video)

Bleona Qereti ani pse u kritikua mjaftë shumë për paraqitjen e saj në after party-n e Vanity Fair Oscars, ku u shfaq topless, ndërsa këtë e arsyetoi me atë se ajo bën art dhe nuk zhvishet për të rënë në sy. Këngëtarja shqiptare vazhdon sërish me të tilla paraqitje, shkruan Indeksonline.

 

Stream @amfarlive now . Link in bio

A post shared by Bleona (@bleona) on

Ajo sonte po merr pjesë në eventin që organizohet çdo vit “amfAR”, e që është fondacion në ndihmë të të prekurve me virusin HIV.
Ndryshe Bleona ka parakaluar në tapetin e kuq e ku është shfaqur me një fustan ngjyrë ari, por që i vërehen edhe pjesët e trupit./Indeksonline/

 

@amfar #now

A post shared by Bleona (@bleona) on