75 Mall Live Search
18:41 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Bleona Qereti elegante, rrallë herë e kemi parë kështu

Jemi mësuar ta shohim ekstravagante, të zhveshur e me veshje që shpesh është kritikuar, megjithatë Bleona Qereti di të jetë dhe elegante e me sharm.


Së fundmi këngëtarja shqiptare që po ndërton karrierë në Amerikë, vjen mjaftë e ëmbël në një fustan rozë të ngjitur për trupi, ku ia theksojnë edhe linjat seksi.


Ndryshe, Bleona shpejtë do t’vjen përmes një projekti të madh televiziv.

Ajo ka arritur luajë përkrah emrave të famshëm në serialin ‘Paper Empire’./Indeksonline/