17:19 / E Martë, 26 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Bleona s’ka fije turpi, përsëri shfaqet pa të brendshme (Foto)

Bleona Qereti doemos po kërkon të ketë vëmendjen e të tjerve.

Këngëtarja e njohur në fotosesionin për festat e fundvitit është munduar të joshë si gjithmonë, shkruan Indeksonline.

Ajo shfaqet pa të brendshme, dhe kjo gjë duket se e ka bërë të ndjehet mirë.

Kujtojmë se ka kohë që Qereti nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. /Indeksonline/