12:07 / E Hënë, 23 Prill 2018 / indeksADMonline

Blero ka mall pA�r AfronA�n, ia shpreh dashurinA� A�do moment (Foto)

Duket qA� sa��po mund tA� rrin larg njA�ri-tjetrit.

Blero thuajse A�do moment po i tregon AfronA�s qA� ka mall, teksa ia shpreh dashurinA� edhe pA�rmes rrjeteve sociale, shkruan Indeksonline.


SA� fundmi ai ka postuar njA� fotografi teksa ka ndarA� nga albumi i tyre i pA�rbashkA�t, ndA�rsa ka shkruar: TA� dua dhe mA� mungon zemA�r!


Ndryshe A�ifti kA�tA� vit pritet ta kurorA�zojnA� dashurinA� e tyre, ndA�rsa tashmA� kanA� blerA� edhe shtA�pinA� ku do tA� jetojnA�./Indeksonline/