21:48 / E Mërkurë, 01 Gusht 2018 / indeksADMonline

Bleronës s`ia ndjenë, ua tregon jelekët të gjithëve (Foto)

Blerona Zeqiri njihet për gjoksin e madh.

Moderatorja madje këtë herë nuk është treguar fare modeste dhe ka treguar edhe jelekët, shkruan Indeksonline.

Teksa ka reklamuar grimin, ajo ka shfaqur gjoksin dhe nuk e ka brengosur fakti se po i shihen të brendshmet.

Duhet theksuar se ajo është një nga moderatoret simpatike të televizioneve kosovare, por ndonjëherë edhe bën gjeste të këtij lloji sa për të rënë në sy dhe për t`u komentuar në media./Indeksonline/