20:45 / E Hënë, 16 Prill 2018 / indeksADMonline

Brazil a�� Kroaci, miqA�sore nA� a�?Anfielda�?

KombA�tarja e Brazilit do tA� pA�rballet me KroacinA� nA� miqA�soren e parafundit para Kampionatit BotA�ror 2018.

Ndeshja do tA� zhvillohet nA� stadiumin e Liverpoolit, a�?Anfielda�? mA� 3 qershor, shkruan IndeksOnline.

MiqA�sorja e fundit e Brazilit para KupA�s sA� BotA�s qA� zhvillohet nA� Rusi, luhet me AustrinA� nA� VjenA�.

Brazili nA� grup nA� KupA� tA� BotA�s do ta��i ketA� tri shtete; Zvicra, Kosta Rika dhe Serbia./IndeksOnline/