22:42 / E Hënë, 02 Tetor 2023 / C E

Broja i pafat, lëndohet 10 ditë para ndeshjes me Çekinë

Armando Broja është larguar  është larguar nga loja në ndeshjen në mes të Fulham dhe Chelseas.

Ylli shqiptar ka pësuar një lëndim dhe është zëvendësuar në minutën e 65-të, shkruan Indeksonline.

Ende nuk dihet nëse lëndimi është serioz dhe priten pas ndeshjes ekzaminimet.

Broja shënoi golin e dytë për Chelseas, derisa Blutë po fitojnë 2-0.

Prezenca e sulmuesit do të jetë shumë e rëndësishme në ndeshjen kualifikuese ndaj Cekisë. /IndeksOnline/