19:46 / E Shtunë, 16 Janar 2021 / I.S

Broja shkëlqen, e mposhtë Donis Avdijajn

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Armando Broja ka zhvilluar paraqitje fantastike sonte në përballje ndaj FC Emmen.

Broja bëri një asist dhe shënoi një gol në fitoren e Vitesses 4 me 1, shkruan IndeksOnline.

Për ekipin kundërshtar të Brojës, luajti kosovari Donis Avdijaj.

Ky ishte asisti i parë i Brojës në kampionat, kurse goli i 6./IndeksOnline/