13:23 / E Hënë, 08 Janar 2018 / indeksADMonline

Bukuroshja shqiptare që u bë prej “halli” modele ia hedh valles në emision (Video)

Deklarata e modeles shqiptare Endi Demneri ka befasuar të gjithë. E ftuar në emisionin Top Show ajo pati thënë se e do profesionin e saj për çka edhe është duke studiuar arkitekturën, ndërsa nuk ka dëshirë ta shikojnë si modele sepse këtij zanati ia ka nisur nga “halli”, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja që shquhet për trupin dhe fytyrën karakteristike përveç që ka çuditur të gjithë me këto fjali, ajo ka befasuar edhe me kërcimin që ka bërë në emision./Indeksonline/