20:50 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Me këtë fotografi, modelja shqiptare iu dërgon në botën e fantazisë

Bukuria shqiptare po kalon kufijtë gjithandej botës.

Një nga modelet që po spikat me bukurinë e saj është edhe Tika Camaj, shtatlarta e cila jeton dhe vepron në Amerikë.

Brunja me trup të formësuar dhe seksi, vjen së fundmi me një fotografi të magjishme. Në të brendshme rozë plot shkëlqim, ajo iu dërgon në botën e fantazisë./Indeksonline/