16:53 / E Diele, 22 Prill 2018

a�?Burri bA�n seks me derA� tA� hapur me femra tjera nA� shtA�pinA� tonA�, por…a�?

Burri im sjellA� femra tA� tjera pA�r seks nA� shtA�pinA� tonA� madje edhe atA�herA� kur neve na ndanA� vetA�m njA� mur.

Ne jemi ndarA� por kemi arritur marrA�veshje qA� tA� jetojmA� nA� njA� shtA�pi deri kur unA� tA� kem shtA�pinA� time. UnA� jam 43 vjeA�are ndA�rsa ai 45. NdonA�se nA� njA� shtA�pi, ne jetojmA� si tA� huaj.

HerA�n e parA� kur ndodhi unA� po shkoja nA� kuzhinA� pA�r njA� gotA� ujA�, kur e pash njA� dritA� nA� dhomA�n e tij. Shkova tA� flisja me tA� por kur u afrova mA� shumA� arrita tA� dA�gjoja klithma femre. Isha e mA�rzitur e nevrikosur nA� tA� njA�jtA�n kohA� me faktin se ai solli femA�r kur unA� isha aty.

E hapa derA�n por ata vetA�m mA� shikuan dhe vazhduan sikur unA� tA� mos isha aty. U shokova dhe ika nA� dhomA�.

Kur e pash ditA�n tjetA�r, ai ishte i qetA�. MA� tha se ishin tA� qetA�.

Vajza A�shtA� vetA�m 21 vjeA�are. Ai ka sjellA� edhe femra tA� tjera nA� shtA�pi, madje kanA� bA�5rA� seks me derA� tA� hapur.

KA�shilla e psikologes:

Burri yt A�shtA� duke u treguar shumA� i pasjellshA�m dhe aspak me respekt.

Si do ndihej ai nA�se do tA� ishte nA� tA� njA�jtA�n situatA�.

Thuaji se ju dy nuk mund ta ndani shtA�pinA� me sjellje tA� tilla. Ai ose duhet tA� respektojA� ndjenjat tua ose tA� paguajA� njA� banesA� me qira pA�r ty derisa tA� stabilizohen financat tua./Indeksonline/

Temat:
Mos i humb