23:15 / E Hënë, 15 Janar 2018 / indeksADMonline

Burri: Seksi më nuk ekziston, nuk e di nëse do mbijetojë martesa me gruan

Rrëfimi:

Jemi martuar tash e 10 vite dhe kemi një marrëdhënie të shkëlqyer deri sa vie puna tek të qenit intim me njëri-tjetrin.

Unë jam 35, ndërsa ajo 33 vjeçare. Kemi dy djem, njëri është 6 kurse tjetri 4, transmeton Indeksonline. Nuk kam bërë asnjëherë asgjë me dikë tjetër, por kam marrë një shprehi që të shkruaj me femra të tjera.

E di që kjo që po bëj është e gabuar por nuk po mund ta ndalë veten. Po bëhem shumë nervoz.

Përgjigja e Deidre:

është e pabesueshme që gruaja juaj të mendojë se martesa mund të mbijetojë pa seks, por edhe të shkruash me femra tjera nuk është zgjidhje.

E ke menduar ndonjëherë se gruaja juaj mund të ndjehet se po e merr nëpër këmbë dhe se ajo është thjeshtë një shtëpiake?

/Indeksonline/