14:15 / E Premte, 14 Shkurt 2020

Capital T publikon projektin e shumëpritur “JE T’AIME”

Capital T ka publikuar projektin e ri me titull “JE T’IAME”.

Kënga është publikuar në profilin e tij zyrtar në YouTube, shkruan Indeksonline.

Muzikën e këngës ia bëri BoBeatz & Cano, ndërsa incizimin dhe miksin Rzon.

E për tekstin e këngës u përkujdes vetë Capital T./Indeksonline/

Mos i humb