12:43 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Ceca fillon performancën në Kosovë

Këngëtarja serbe, Ceca para pak orësh ka arritur në Mitrovicën e Veriut.

Kurse, ajo tashmë ka nisur edhe performancën e saj në këtë qytet, transmeton Indeksonline.

Nga aty ajo po këndon në gjuhën serbe dhe po argëton popullin e saj, me këngë folk serbe./Indeksonline/

Temat: