21:19 / E Enjte, 26 Prill 2018 / indeksADMonline

Çfarë ndeshje: Arsenal – Atletico, vjen kartoni i kuq (Video)

Ndeshje tejet interesante është duke u zhvilluar mes Arsenalit dhe Atletico Madridit.

Qysh në minutën e 10’të, skuadra mysafirë ka mbetur me 10 futbollistë në fushë.

Krejt kjo pasi mbrojtësi, Vrsaljko është ndëshkuar me dy kartonë të verdhë dhe është larguar nga fusha e lojës./IndeksOnline/

Temat: