75 Mall Live Search
17:03 / E Enjte, 18 Tetor 2018 / indeksADMonline

Çfarë rëndësie kishte takimi ndërmjet Fatmir Limajt dhe Shpend Ahmetit?

Ka përfunduar takimi ndërmjet zyrtarëve të lartë të dy partive socialiste, PSD-së dhe NISMA-s.

Pjesë e këtij takimi ishin Fatmir Limaj, Shpend Ahmeti, Dardan Molliqaj dhe Bilall Sherifi.

Indeksonline ka bërë disa fotografi pas takimit, i cili u zhvillu në njërin prej lokeve të kryeqytetit.