14:20 / E Shtunë, 02 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Chelsea 3+ në pjesën e parë, shikoni golat (Video)

Chelsea është duke fituar 2 me 1 në pjesën e parë në përballjen me Newcastle. Ishin mysafirët të parët që kaluan në epërsi me golin e Gayle.

Dy gola të shpejtë nga Hazard dhe Morata sollën qetësi në pjesën e parë për skuadrën e Antonio Contes./Indeksonline/