20:11 / E Mërkurë, 01 Gusht 2018 / indeksADMonline

Chelsea – Arsenal, formacionet zyrtare (Foto)

Skuadra e Chelseas dhe Arsenalit kanë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes miqësore.

Takimi miqësor luhet në Dublin nga ora 21:00, shkruan IndeksOnline.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare të derbit londinez…

Chelsea FC: Caballero/ Azpilicueta, Luiz, Rudiger, Alonso: Jorginho, Fabregas, Barkley, Pedro, Hudson-Odoi, Morata

Arsenal FC: Cech/ Bellerin, Mustafi, Sokratis, Kolasinac: Elneny, Ramsey, Guendouzi: Mkhitaryan, Aubameyang, Ozil