21:32 / E Mërkurë, 05 Tetor 2022 / Gjelbrim

Chelsea shënon ndaj Milanit si në futbollin e lagjes (VIDEO)

Skuadra e Chelseas ka kaluar në epërsi ndaj Milanit.

Fofana shfrytëzoi një gabim amatoresk në mbrojtjen e Milanit dhe qoi topin në rrjet në minutën e 24- të./IndeksOnline/