09:53 / E Enjte, 17 Maj 2018

Chrissy Teigen dhe John Legend bëhen prindër për herë të dytë (Foto)

Modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend janë bërë prindër për herë të ditë të mërkurën pas dite.

Këtë e ka bërë të ditur vet Chrissy përmes një postimi në “Tëitter” ku ka than se ka lindur një djalë të shëndosh.

Mother of two now! The star pictured here in a social media snap with two-year-old daughter Luna

“Dikush është këtu” kishte thënë Chrissy.

Ndryshe, ajo e kishte bërë të ditur shtatzëninë në muajin nëntor, përderisa cifti i njohur kanë edhe një vajzë dy vjeçare të quajtur Luna./Indeksonline/

Family: The 32-year-old beauty - who married the 'All of Me' hitmaker in 2013 - previously defended the couple's decision to have a child via IVF; seen in FebruaryLounging: Chrissy previously admitted her second pregnancy has been a lot harder than the first time around; seen on Instagram

Baby joy! Chrissy Teigen tweeted that she had given birth to her second child, a baby boy, on Wednesday (pictured here with John Legend in Los Angeles on Tuesday)