22:54 / E Martë, 28 Janar 2020

Çifti i njohur më në fund, zyrtarisht të ndarë!

Këngëtarja e njohur Miley Cyrus dhe ish burri i saj Liam Hemsworth tashmë janë zyrtarisht beqarë edhe ligjërisht.

Kjo pasi kohë më parë është mësuar për ndarjen e tyre, derisa sipas dokumentave ligjore tashmë ata kanë arritur marrëveshjen e divorcit, transmeton Indeksonline.

Miley dhe Liam përgatitën të gjitha detajen për divorcin e tyre, dhe më në fund është arritur edhe ligjërisht që ata të jenë ‘single’.

TMZ raporton se ata kishin një divorc të ‘lehtë’ pasi ata nuk kishin fëmijë, dhe mësohet se kafshët e tyre shtëpiake po i mbanë Miley. /Indeksonline/