23:55 / E Premte, 29 Maj 2020 / indeksADMonline

Çifti i njohur ndahen as tri vitesh martesë

Julianne Hough dhe Brooks Laich kanë vendosur të ndahen pasi ishin të martuar për gati tre vjet.

Valltarja dhe aktorja 31-vjeçare dhe ish-lojtari i hokejve 36-vjeçar janë karantinuar veçmas në mes të pandemisë së koronavirusit, gjë që ka çuar në spekulime në lidhje me marrëdhënien e tyre.

Brooks ka qenë duke kaluar kohë në Idaho ndërsa Julianne ka qenë në shtëpi në Los Angeles. 

Julianne dhe Brooks konfirmuan ndarjen e tyre në një deklaratë të përbashkët.

“Ne kemi marrë me dashuri dhe me kujdes kohën që kemi nevojë për të arritur në vendimin tonë për t’u ndarë”, thanë ata. Ne ndajmë një dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin. Ne me mirësi kërkojmë mirëkuptim dhe respekt për privatësinë tonë duke ecur përpara. “

Julianne dhe Brooks filluan lidhjet në 2014, u fejuan në gusht 2015 dhe e martuan në korrik të 2017./Indeksonline/